Reklam232 || TOTEM
TOTEM

Totem ayaklı olan tabela reklamlarına verilen isimdir. Totem reklamları genellikle fabrikaların merkezlerinde, yol kenarlarında, AVM’lerin önlerinde bulunur. Dikkat çekmek açısından ışıklı ya da ışıksız, üç boyutlu ve magnifikasyon şeklinde yapılabilmektedir. Totem reklamlar sağlam ve dayanıklı olarak yapıldığında, uzun yıllar kullanılabilmektedir. Totem reklamların tercih edildiği alanlardaki hava şartları ve zemin etüdünün iyice değerlendirilmesi sonucu hangi malzemelerin tercih edilmesi gerektiği tespit edilir.


Totem Reklam Kullanım Alanları
Kamu kurumlarından özel sektördeki her türlü binada kullanılabilen ve markaya dikkat çekmek için kullanılan totem reklamların kullanım alanları oldukça fazladır.
İstenilen boyutlarda yapılan totemler, hangi çeşit isteniyorsa o çeşit üzerinden değerlendirerek her firmaya özel olarak üretilir. Universal reklam olarak totem reklam konusunda oldukça deneyimli olan firmamızdan uygun fiyatlarla totem reklamlarınızı yaptırabilirsiniz.
Her kurumun imajına uygun olan ve yer alacağı ortamdaki şartlara en uygun şekilde tercih edilen malzemelerden yapılan totemler, yenilikçi tasarımlar ve magnifikasyonlarla da oldukça şık görünmektedir.