Reklam232 || Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

ARAÇ KAPLAMA
Araç kaplama, araçların şeffaf folyo ile koruma veya renkli folyolar ile araç rengi değişimi amacı ile kaplanması işlemine denir. Bu işlem aracınızın orjinal boyasına zarar vermez ve onu korur. Renk çeşitleri metalik, sedefli, mat, bukalemun, krom ve kamuflaj tasarımlardan oluşmaktadır.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...


AYNA PLEXİ
Bir ham madde ürünü olan aynalı pleksiler cam aynalara karşı alternatif olarak geliştirilmiş ve deneyimlerle birlikte bugünkü kullanım alanlarına kavuşmuştur. Her ne kadar literatürde alternatif ürün olarak lanse edilse de kullanım alanlarının bolluğu ve kullanım değerinin artıları ile cam aynalı ürünlere oranla çok daha fazla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...


CAM YAZISI
Cam Yazıları , Tabela çeşitleri arasında en çok tercih edilen Modellerden biridir. Görsellik açısından kullanışlı ve göze hoş gelmesi müşterilerimiz için önemli bir tercih sebebidir. Cam Yazıları İç ve Dış mekanda ve birçok amaçla kullanılmaktadır.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...

DİJİTAL BASKI
Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitli liğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...

TABELA TASARIM
Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır. Reklamın keşfinden günümüze kadar bir çok değişim yaşamış bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları totem tabela, cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf seçenekleri sektörünün en güzel örnekleridir.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...

STAND TASARIM
Fuar Stand Tasarımı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...

TOTEM
Totem ayaklı olan tabela reklamlarına verilen isimdir. Totem reklamları genellikle fabrikaların merkezlerinde, yol kenarlarında, AVM’lerin önlerinde bulunur. Dikkat çekmek açısından ışıklı ya da ışıksız, üç boyutlu ve magnifikasyon şeklinde yapılabilmektedir. Totem reklamlar sağlam ve dayanıklı olarak yapıldığında, uzun yıllar kullanılabilmektedir. Totem reklamların tercih edildiği alanlardaki hava şartları ve zemin etüdünün iyice değerlendirilmesi sonucu hangi malzemelerin tercih edilmesi gerektiği tespit edilir.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...

DİSPLAY SİSTEMLER
Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, örümcek stand sayesinde ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yere göre örümcek stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.
Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız ...